Klantcase: Helen Parkhurst
Cloudwise hielp bij het organiseren van een studiedag digitale geletterdheid
Een studiedag kan helpen richting te geven aan denken en doen rond een bepaald thema. Cloudwise heeft al heel wat scholen ondersteund bij het organiseren van zo'n studiedag. Op 11 februari 2025 was het de beurt aan Helen Parkhurst in Almere. Daltonschool voor mavo, havo en vwo en onderdeel van stichting ASG. Het thema van de dag was digitale geletterdheid.

Verhelder je koers
Behoefte aan duidelijkheid
De studiedag werd opgezet door David Le Clerq, afdelingsleider havo/vwo bovenbouw en portefeuillehouder digitale geletterdheid, en Anmol Mand, docent Nederlands. Hun doel: helder krijgen welke opdracht er ligt rond digitale geletterdheid en samen toewerken naar een schoolbrede visie. Met een keynote, inspirerende praktijkvoorbeelden, een ICT-vaardighedenscan en laagdrempelige workshops kreeg het team inzicht in de huidige situatie én de volgende stappen. De dag gaf richting, energie en een gedeeld gevoel van urgentie: iedereen staat aan.
Van visie en strategie naar een passende studiedag
"Samen met Cloudwise hebben we vastgesteld wat ons te doen stond. Het is heel waardevol om zicht te krijgen op waar je staat en wat er nog moet gebeuren."
- Anmol Mand - docent Nederlands bij Helen Parkhurst
Een succesvol resultaat
Onze geleverde diensten
